Призначення твердопаливного котла для будинку Stropuva U Універсальні твердопаливні котли тривалого горіння для будинку STROPUVA U забезпечують ефективне опалення приміщень площею 50-400м2 дровами, вугіллям і паливними брикетами. Низький рівень споживання енергії (всього 20 Вт) і високий коефіцієнт корисної дії, (до 90%) роблять наше обладнання чудовою альтернативою електричного або газового опалювального обладнання. Дана серія котлів на твердому паливі для дому та інших будівель Стропува укомплектована біметалічним тяговим регулятором, що функціонує автономно, без підключення до електромережі. Опалювальний котел не виробляє надлишкового тепла і не потребує буферної ємності.
Економічність котла на твердому паливі Stropuva U Одна закладка дров згорає за 30 годин, паливні брикети горять 2 доби, вугілля - до 5 діб. Такий ефективності вдалося досягти завдяки принципу верхнього горіння, успішно реалізованого в котлах Стропува. Можливість установки димоходу з висотою вертикальної ділянки 4,5 метра дозволяє знизити витрати на монтаж і підключення твердопаливного котла в будинку. Найбільший період гарантійних зобов'язань в галузі - 6 років - є найкращим показником якості та надійності нашого обладнання.
Комплектація котлів STROPUVA серії SU (універсал): технічний паспорт, запобіжний клапан, термоманометр, розподільник повітря (дрова, вугілля), кочерга, совок, «серпи», стабілізатор горіння, короб під вентилятор, вентилятор осьовий, решітка. Звертаємо вашу увагу на те, що колосники і дверцята котла виготовлені з чавуну, а розподільник повітря і труба розподільника повітря - з жароміцної нержавіючої сталі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stropuva |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 333 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Пеллеты |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 270 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 130 град. |
| Мощность номинальная | 40 кВт |
| Объем воды в котле | 58 л |
| Объем камеры сгорания | 330 л |
| Площадь обогрева | 400 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 10 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Желтый |
| Объем топочной камеры, дм3 | 330 |
| Отапливаемая площадь, м2 | 200-400 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/4" |
| Вход в систему отопления | 1 1/4" |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Длина дымохода | 200 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Ширина дымохода | 200 |
| Диаметр котла, мм | 680 |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 70 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 66 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 72 |
- Цена: 40 990 ₴











Отправка с 11 июня 2026
