Програмований терморегулятор TESSLA TRW Wi-Fi
- просте підключення
- можливість управління з будь-якої точки світу, де є інтернет
- управління з мобільного або стаціонарного пристрою
Терморегулятор TESSLA TRW Wi-Fi призначений для підтримки постійної температури приміщення в діапазоні від -5 ° С до + 40 ° С. Пристрій оснащений датчиком температури. Цільова температура задається користувачем і зберігається в незалежній пам'яті.
Завдяки програмному термостата ви можете задавати температурний режим в приміщенні на 7 днів в тиждень.
Ви виставляєте комфортну температуру в кожній кімнаті і на кожен день.
Також є функція установки денної температури і нічний, що ні заміниме при встановленому двох або трьох тарифному електронному лічильнику.
У поєднанні з опалювальними панелями Termoplaza в вашому домі буде завжди затишно і комфортно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TESSLA |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Минимальная температура регулирования | -5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 57 мм |
| Длина | 124 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 0.1 м |
| Ширина | 83 мм |
- Цена: 1 209 ₴



Отправка с 08 июня 2026
