Терморегулятор TESSLA TR Wi-Fi з датчиком температури повітря - енергозберігаюче пристрій, який, при досягненні заданої температури повітря в приміщенні, відключає подачу електроенергії з мережі в підключений до нього кліматичний прилад або систему опалення або охолодження, таким чином автоматично підтримує бажану температуру повітря і економить електрика. Простий в підключенні, без монтажу! Досить включити його в розетку, а в гніздо терморегулятора включити вилку від обігрівача.
Переваги терморегуляторів TESSLA:
- надійне клемне з'єднання
- корпус з самозагасаючого пластика
- гарантія 5 років
- українське виробництво
Підходить для будь-якого кліматичного обладнання та електричних обігрівачів. Призначення - підтримка заданої температури в приміщенні. Діапазон роботи від -5 до +40 ° С. Вимірює температуру безпосередньо в місці підключення, тому бажано мати у своєму розпорядженні подалі від можливих протягів і інших перешкод вимірювання температури. Важливо що б розетка була розрахована на 16 А.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TESSLA |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.19 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Минимальная температура регулирования | -5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Инфракрасные обогреватели, Радиаторы |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 57 мм |
| Длина | 124 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 0.1 м |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип монтажа терморегулятора | розеточный |
- Цена: 989 ₴





Отправка с 08 июня 2026
