Терморегулятор розетковий Tessla TR - терморегулятор в розетку для інфрачервоних панелей і електричних конвекторів. Простий і зручний у використанні. Є можливість перемикати в режим охолодження для роботи з охолоджувачем.
Терморегулятор TR призначений для підтримки постійної температури нагрівального пристрою в діапазоні від - 5 ° С до + 40 ° С.
Пристрій управляється датчиком температури, який вимірює і відображає рівень температури.
Рівень температури встановлюється користувачем за допомогою кнопок на передній панелі. Встановлені значення зберігаються в незалежній пам'яті.
Терморегулятор TR призначений для підключення в розетку 220В 50Гц. Розетка повинна забезпечувати надійний контакт і витримувати навантаження до 16А. Прилад повинен бути встановлений всередині приміщення в місці, де ризик потрапляння вологи і води мінімальний.
Вологість навколишнього середовища повинна знаходитися в межах -5 ° С + 45 ° С Необхідно, щоб терморегулятор комутував струм не більше 2/3 від максимального струму, зазначеного в паспорті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TESSLA |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.19 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Минимальная температура регулирования | -5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол, Инфракрасные обогреватели, Радиаторы |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 57 мм |
| Длина | 124 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 0.1 м |
| Ширина | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип монтажа терморегулятора | розеточный |
- Цена: Цену уточняйте





Отправка с 08 июня 2026
