Обігрівач Венеція ПКІ 750 - це інфрачервона керамічна панель потужністю 750Вт., Розрахована для обігріву приміщення площею 18 м. Кв. Відмінною рисою даної панелі є наявність короба для конвекції і сталевого повітрозабірника. Повітрозабірник призначений для перешкоди нагрівання задньої частини панелі, а короб для природної конвекції - для кругового напряму повітряних мас швидшого нагрівання окремого приміщення.
Економія електрообігрівачів Венеція полягає в низькому споживанні електроенергії та високій тепловіддачі. Обігрівачі віддають тепла більше, ніж споживають ел. енергії. Даний опалювальний прилад оснащений електрокабелем довжиною 90 см. І виделкою, вбудованого в корпус терморегулятора не має. Обігрівач легко монтується на стіну або встановлюється на ніжки-стійки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Страна производитель | Украина |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Рекомендуемая площадь помещения | 18 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 750 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 37-55 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Тип управления | без керування |
Информация для заказа
- Цена: 4 160 ₴




Отправка с 14 мая 2026
