Обігрівач Венеція ПКІ 300 - це інфрачервона керамічна панель потужністю 300 Вт., Розрахована для обігріву приміщення площею 8 м. Кв. Відмінною рисою даної панелі є наявність короба для конвекції і сталевого повітрозабірника. Повітрозабірник призначений для перешкоди нагрівання задньої частини панелі, а короб для природної конвекції - для кругового напряму повітряних мас швидшого нагрівання окремого приміщення.
Економія електрообігрівачів Венеція полягає в низькому споживанні електроенергії та високій тепловіддачі. Обігрівачі віддають тепла більше, ніж споживають ел. енергії. Даний опалювальний прилад оснащений електрокабелем довжиною 90 см. І виделкою, вбудованого в корпус терморегулятора не має. Обігрівач легко монтується на стіну або встановлюється на ніжки-стійки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 8 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 300 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
| Тип управления | без керування |
Информация для заказа
- Цена: 2 590 ₴




Отправка с 14 мая 2026
