Обігрівач Венеція ЕПКІ 750 - це інфрачервона керамічна панель потужністю потужність 750 Вт. Панель розрахована для обігріву 15 м. Кв приміщення, при висоті стелі 2,5 м. Відмінною рисою даного обігрівача є його тонкість, товщина панелі всього 1,5 см. Убудованого терморегулятора, короба для конвекції і повітрозабірника у цього приладу немає, але це ніяк не впливає на його продуктивність. Економія і ефективність електрообігрівачів Венеція полягає в низькому споживанні електроенергії та високій тепловіддачі, завдяки запатентованій ЄЕТ технології
Панель має висновок кабелю довжиною 30 см. І призначена для монтажу в єдину систему опалення. При монтажі обігрівача в систему електроопалення, він може бути доповнений виносним настінним терморегулятором повітря.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Тип установки | Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 1.5 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 750 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 30-50 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
| Тип управления | без керування |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴



Отправка с 14 мая 2026
