Обігрівач Венеція ЕПКІ300 - це інфрачервона керамічна панель потужністю 300 Вт. Панель розрахована для обігріву 7 м. Кв приміщення, при висоті стелі 2,5 м. Відмінною рисою даного обігрівача є його тонкість, товщина панелі всього 1,5 см. Убудованого терморегулятора, короба для конвекції і повітрозабірника у цього приладу немає. Але це ніяк не впливає на його продуктивність. Економія і ефективність електрообігрівачів Венеція полягає в низькому споживанні електроенергії та високій тепловіддачі, завдяки запатентованій ЄЕТ технології.
Панель має висновок кабелю довжиною 30 см. І призначена для монтажу в єдину систему опалення. У разі монтажу обігрівача в єдину систему електроопалення, він може бути доповнений виносним настінним терморегулятором повітря
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 7 кв.м |
| Тип установки | Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 1.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 300 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 17 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴




Отправка с 14 мая 2026
