Біо-конвектори «Венеція» не можна вважати звичайними обігрівачами, враховуючи їх ефективність поряд з високою економією. Кілька видів тепла, якими прилади здатні обігрівати приміщення, гарантують постійну комфортну температуру при низьких витратах, що дуже вигідно, враховуючи комунальні тарифи.
Обігрівач «Венеція ПКК 1350 Е», оснащений електронним програматором, призначений як для основного обігріву житлових, виробничих або торгових приміщень, так і для додаткового. За допомогою терморегулятора, яким оснащений прилад, встановлюються температурні режими його поверхні в діапазоні від 30С до 90С. При включенні повітряного термодатчика або терморегулятора контролюється внутрішня температура приміщення. Після того, як повітря нагрівається до встановленої заданої програми температури, відбувається автоматичне відключення обігрівача. Падіння температури на 3-50С активує програму. Такий принцип роботи дозволяє істотно заощадити енергоспоживання.
Завдяки можливості контролю нагрівання поверхні біо-конвертора досягається максимальна безпека:
· Виключений перегрів приладу при скачках напруги;
· При можливому перекиданні або накриванні обігрівача;
· Існує можливість обмеження температури в дитячих;
· Контролер попереджає про відсутній заземлении.
Крім температури існує можливість установки як повної, так і половинній потужності приладу, 700 і 350 Вт відповідно. Досягається така економія за допомогою перемикачів, що відключають встановлені в передній і задній частині приладу нагрівальні елементи. Метраж опалювальної площі може змінюватися в залежності від виду приміщення:
Прилад обладнаний електричним кабелем, довжина якого становить 90 см, і виделкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 5.5 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 1350 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 70-87 |
| Регулирование | вбудований електроний термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
- Цена: 6 990 ₴






Отправка с 14 мая 2026
