Переваги біо-конвектора Венеція ПКК 1350
- Принцип роботи біо конвектора грунтується одночасно на інфрачервоному довгохвильовому випромінюванні і конвекції повітря, які можна використовувати одночасно, або незалежно один від одного. Інфрачервоне випромінювання створює відчуття теплового комфорту при температурі трохи меншою в порівнянні з конвекційним опаленням, відповідно витрата електроенергії теж менше. Повітрозабірники на тильній стороні конвектора дозволяють швидко нагріти приміщення.
- Конструкція біо конвектора Венеція оснащена терморегулятором і двома перемикачами для комфортного управління. Терморегулятор дозволяє встановлювати температуру нагрівання поверхні від 30 до 90 С. Перемикачі керують передній і задньою панеллю. Якщо необхідно управляти обігрівачем по температурі повітря вибирайте біо-конвектор Венеція з електронним терморегулятором. Виготовлені інфрачервоні панелі Венеція з екологічних матеріалів і не спалюють кисень. Сучасний дизайн електричних панелей Венеція дозволяє їм чудово поєднуватися з будь-яким інтер'єром.
- Конструкція обігрівачів Венеція призначена для кріплення на стіну. При необхідності конвектор можна встановити на спеціальні ніжки для мобільного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 5.5 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 1350 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 70-87 |
| Регулирование | вбудований термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 5 400 ₴





Отправка с 14 мая 2026
