Економний біо-конвектор Венеція ПКК 700 - це нове покоління домашніх обігрівачів. В опалювальному приладі поєднані 2 способи обігріву - інфрачервоний і конвекційний. Ефективна тепловіддача значно підвищує ККД обігрівача, до того ж вбудований терморегулятор дозволяє економити до 70% електроенергії. Обігрівач є керамічну панель в металевому корпусі. З тильного боку конструкція корпусу виконана у вигляді конвективного короба. Нагрівальний елемент розташований в кераміці. Тепло розсіюється по всій керамічної маси і починає виділятися у вигляді променистої теплової енергії.
У той же час в коробі відбувається природний конвекційний процес, за рахунок чого в приміщенні нагрівається повітря. ІК-панель Venecia ПКК 700 встановлюється на стіну або встановлюється на спеціальні ніжки і підключається в розетку. Повертаючи ручку термостата можна вибрати бажану температуру нагрівання поверхні (30-90 ° C), яка буде постійно підтримуватися приладом. Включення проводиться натисненням на клавішу і вже через 10 хвилин в кімнаті починає відчуватися приємне тепло. Досягнувши обраної температури, термостат відключає харчування, але при цьому обігрів триває накопиченим в панелі теплом. Після охолодження на 2-3 ° C, нагрів знову почне працювати, доводячи температуру поверхні до обраного режиму.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 18 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 5.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 700 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 37-50 |
| Регулирование | вбудований термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 3 780 ₴




Отправка с 14 мая 2026
