Обігрівач Венеція ПКІТ350 це інфрачервона керамічна панель, потужністю-350 Вт. Даний прилад відмінно обігріє приміщення до 10 м. Кв. Конструкційної особливістю цього обігрівача є те, що крім повітрозабірника і короба для посилення природної конвекції він має ще і вбудований в корпус терморегулятор. За допомогою терморегулятора можна регулювати температуру поверхні обігрівача в діапазоні від 30 до 90 градусів. Крім того, при досягненні заданої температури, терморегулятор відключає обігрівач від мережі, а при зниженні її 3-5 градусів заново включає, таким чином час роботи приладу на добу зменшується, що і призводить до додаткової економії енергоспоживання.
Наявність терморегулятора дозволить заощадити енергоспоживання приблизно в 2 рази! Обігрівач легко монтується на стіну або встановлюється на ніжки-стійки. Прилад оснащений електрокабелем довжиною 90 см. І виделкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.5 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 350 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 30 |
| Регулирование | встроенный термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
- Цена: 3 100 ₴




Отправка с 14 мая 2026
