Обігрівач Венеція ПКІТ250 - це інфрачервона керамічна панель, потужністю 300 Вт. Прилад відмінно обігріє приміщення площею 7 м.кв., при висоті стелі 2,5 м. Конструкційної особливістю цього обігрівача є те, що крім повітрозабірника і короба для посилення природної конвекції він має ще і вбудований в корпус терморегулятор. За допомогою терморегулятора можна регулювати температуру поверхні обігрівача в діапазоні від 30 до 90 градусів.
Крім того, при досягненні заданої температури, терморегулятор відключає обігрівач від мережі, а при зниженні її 3-5 градусів заново включає, таким чином час роботи приладу на добу зменшується, що і призводить до додаткової економії енергоспоживання. Наявність терморегулятора дозволить заощадити енергоспоживання приблизно в 2 рази! Обігрівач легко монтується на стіну або встановлюється на ніжки-стійки. Кріпильні кишені розміщені горизонтально. Прилад оснащений електрокабелем довжиною 90 см. І виделкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Особенности | Терморегулятор |
| Рекомендуемая площадь помещения | 7 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Размеры (ширина/длина/толщина), см | 60/30/4 |
| Толщина | 4 |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 250 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 25 |
| Регулирование | вбудований термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 2 930 ₴





Отправка с 14 мая 2026
