Панель ПКІТ 300 складається з лицьової інфрачервоної керамічної плити, потужністю 300 Вт, в корпус вбудований механічний терморегулятор, який регулює ступінь нагрівання лицьовій частині від 30 до 90 градусів. Ззаду повітрозабірник спрямованої дії для збільшення конвективного потоку. Відсутня терморегулятор. Можливе кріплення до стіни за допомогою гачків, які йдуть в комплекті, а так само пропонуємо додатково придбати ніжки на коліщатках. Для даної панелі рекомендуємо встановити терморегулятор на приміщення.
Перевага керамічних електрообігрівачів "VENECIA" зі штучного каменю - це: - екологічність - панелі не впливають на екологію в вашому домі, не спалюють кисень, не піднімають пил. Ви не відчуєте сухості повітря і сторонніх запахів. - ЕКОНОМІЧНІСТЬ - панельний обігрівач досить продуктивний, він максимально ефективно використовує витрачену елекроенергію. - ПРАКТИЧНІСТЬ - нагрівальні панелі відрізняє простота установки, відсутність необхідності отримання дозвільної документації та погоджень.
- НАДІЙНІСТЬ - завдяки використанню якісних матеріалів і сучасного обладнання обігрівачі можуть прослужити до 30 років. Лицьова сторона виготовлена зі штучного каменю, що не дозволить пошкодити нагрівальний елемент і вивести обігрівач з ладу.
Управляти температурою кожного приміщення окремо, при експлуатації серії економ необхідний додатково придбаний терморегулятор.
Електроопалення вже давно користується популярністю у споживачів, так як це дійсно самий економічний, естетичний і прогресивний вид сучасного опалення.
Обігрівач Венеція ПКІТ 300 відмінно впорається з основним або додатковим опаленням будинку, квартири, офісу. На обігрівачі є терморегулятор, яким можна плавно встановити температуру нагрівання поверхні обігрівача від 0 до 90 0С.
Обігрівач розрахований на опалення утепленого приміщення площею до 10 м2
Для приватного будинку з двокамерними склопакетами на 7 м2
Для опалення квартири в панельному будинку приблизно на 5 м2
Для офісного приміщення з виходом на вулицю опалювальна площа до 3 м2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 300 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 25 |
| Регулирование | встроенный термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
- Цена: 3 100 ₴








Отправка с 14 мая 2026
