Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE2/MUZ-FH35VE серія Standard Inverter працює на озонобезпечному фреоне R410A.
Призначений для приміщень площею до 35 м².
- Інверторне керування
- фільтрація
- охолодження
- осушення повітря
- обігрів
- іонізація
- вентиляція
- автоматичний перезапуск
- самодіагностіка
- пульт ДУ
Продуктивність охолодження: 3.5 (0.8 - 4.0) кВт
Споживана потужність: 0.82 кВт
Енергоефективність в режимі охолодження: 4.3
Продуктивність нагрівання: 4.0 (1.0 - 6.3) кВт
Споживана потужність: 0.80 кВт
Енергоефективність в режимі охолодження: 5
Рекомендована площа приміщення: до 35 кв.м
Максимальний робочий струм: 10 А
Рівень шуму внутрішнього блоку (охолодження): 21 / 24 / 29 / 36 / 42 дБА
Рівень шуму внутрішнього блоку (нагрівання): 21 / 24 / 29 / 36 / 44 дБА
Тип фреону (холодоагент): R410A
Витрата повітря: 234 - 696 м³/год
Розміри внутрішнього блоку: 925 х 234 х 305 мм
Розміри зовнішнього блоку: 800 x 255 x 550 мм
Вага внутрішнього блоку: 13.5 кг
Вага зовнішнього блоку: 37 кг
Діапазон зовнішніх температур при охолодженні: -10 ... +46 °C
Діапазон зовнішніх температур при нагріванні: -15 ... +24 °C
Максимальна довжина магістралі: 20 м (перепад висот до 12 м)
Діаметр рідинної магістралі: 6.35 (1/4")
Діаметр газової магістралі: 9.52 (3/8")
Виробництво: Японія
Збірка: Таїланд
Офіційна гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Electric |
| Страна производитель | Таиланд |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Мощность обогрева | 4000 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 11900 BTU/ч |
| Поток воздуха | 700 куб. м/час |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 37 кг |
| Высота внешнего блока | 550 мм |
| Глубина внешнего блока | 285 мм |
| Ширина внешнего блока | 800 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 305 мм |
| Глубина внутреннего блока | 234 мм |
| Ширина внутреннего блока | 925 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Используемый хладагент | R410a |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 800 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 820 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота | 50 |
- Цена: 50 277 ₴


Отправка с 08 июня 2026
