Виробник: Electrolux
Тип: Камін
Вид монтажу: настінний
Модель вогнища (для камінів з порталом): немає
Режим роботи: імітація вогню + обігрів
Технологія імітації полум'я: Real Fire
Матеріал виготовлення порталу: немає
Регульована інтенсивність горіння: є
Ефект 3D-полум'я: немає
Ширина: 900 мм
Висота: 560 мм
Глибина: 95 мм
Вага: 17.9 кг
Колір чорний
Потужність 2000 Вт
Кількість режимів обігріву: 2
Площа обігріву: до 14 м2
Термостат: немає
Таймер відключення: немає
Вбудований фільтр повітря: немає
Вбудований зволожувач: немає
Пульт дистанційного керування: так
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Вид топлива | Электричество |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Площадь обогрева | 14 кв.м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Термостат | Нет |
| Эффект пламени | Да |
Информация для заказа
- Цена: 15 161 ₴


Отправка с 13 мая 2026
