Виробник: Electrolux
Тип: Камін
Вид монтажу: настінний
Модель вогнища (для камінів з порталом): немає
Режим роботи: імітація вогню + обігрів
Технологія імітації полум'я: Real Fire
Матеріал виготовлення порталу: немає
Регульована інтенсивність горіння: є
Ефект 3D-полум'я: немає
Ширина: 650 мм
Висота: 520 мм
Глибина: 114 мм
Вага: 12.8 кг
Колір чорний
Потужність 1800 Вт
Кількість режимів обігріву: 2
Площа обігріву: до 12 м2
Термостат: немає
Таймер відключення: немає
Вбудований фільтр повітря: немає
Вбудований зволожувач: немає
Пульт дистанційного керування: так
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Вес камина | 12.8 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Площадь обогрева | 12 кв.м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 114 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Термостат | Нет |
| Эффект пламени | Да |
Информация для заказа
- Цена: 12 649 ₴


Отправка с 13 мая 2026
