Marten Сomfort це надійний, високоефективний ,економичний котел з котлової сталі, не вимогливий до якості палива.Умови створені у місткій завантажувальній камері і правильно розподіленій подачі вторинного повітря через форсунки, це дозволяє спалювати паливо зверху вниз і допалювати перолізні гази, які виділяються з деревини,що збільшує час горіння.
Завдяки великій завантажувальній камері,робота котла при разовому завантаженні розрахована до 24 годин.
Паливом для котла є:
- торф'яні брикети,
- тріска,
- відходи переробки деревини.
Котли Marten Сomfort збираються зврювальними автоматизованими роботами з котлової сталі 09Г2с товщиною 5мм. Котли керуються автоматичним блоком керування компанії TЕCH (Польща). Регулятор керує роботою циркуляційного насоса і наддувом повітря в камеру згоряння (вентилятором).Водозаповнені колосникі, виконані з водоохолоджуючих безшовних труб товщиною до 5мм. Ефективність теплообмінника така, що температура димових газів на виході з котла не перевищує 130-150 гр.с. Швідкість проходу димових газів така,що теплоносій встигає максимально увібрати в себе тепло.
Переваги:
-
- Водозаповнені безшовні колосники,котлова сталь 09Г2с товщиною 5мм. ;
- Містка завантажувальна камера;
- Верхне горіння;
- Повне спалювання палива;
- Великий високоефективний теплообмінник;
- температура димових газів на виході з котла не перевищує 130-150 гр.;
- Міский зольний ящик;
- Великі регульовані дверцята у вигляді сендвіч-панелі;
- Надійна електроніка і вентилятор яка входить до комплектації котла;
- Повноцінна теплоізоляція. Трьохходовий теплообмінник.
Marten Сomfort – це не тільки реальна можливість заощаджувати на опаленні вже зараз, але й отримувари тепло більш комфортно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marten |
| Вес | 210 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Щепа |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Количество секций | 3 шт |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 170 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 110 град. |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 60 л |
| Объем камеры сгорания | 60 л |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Расход твердого топлива | 2 кг/час |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 30 % |
| Теплоноситель | Вода |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Высота | 1240 мм |
| Глубина | 568 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 535 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2.5 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 58 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1.5 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Способ отвода отработанных газов | Димохід |
| Способ установки | Напольний |
| Тип котла | Довготривалого горіння |
- Цена: 41 100 ₴











Отправка с 08 июня 2026
