Терморегулятор Terneo PRO-Z призначений для програмованого управління інфрачервоними панелями, електричними конвекторами та іншими обігрівачами, а також охолоджуючим обладнанням. Завдяки можливості налаштовувати графік обігріву або охолодження (до трьох періодів в будні, і один - на вихідних) можна досягти оптимального використання електрики і істотно зменшити комунальні платежі.
Сфери застосування: Для інфрачервоних панелей і конвекторів
Тип управління: Програмований
Спосіб монтажу: В розетку
Максимальна сила струму: 16 А
Особливості: Захист від дітей
Мінімальна температура: 0 °С
Максимальна температура: +30 °С
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення: 230 В
Маса в повній комплектації: 0.2 кг
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості: чи не більше 5,3 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну: не більше 2,5 мА
Габаритні розміри (ШхВхГ): 58х124х87 мм
Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм
Довжина з'єднувального проводу датчика: 0.1 м
Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів
Діапазон вимірюваних температур: -28...+ 75 °С
Ступінь захисту по ГОСТ 14254: ІР 20
Комплект поставки: терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.2 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Кондиционирование помещения, Инфракрасные обогреватели, Радиаторы |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 87 мм |
| Длина | 124 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип монтажа терморегулятора | розеточный |
- Цена: 1 365 ₴


Отправка с 08 июня 2026
