Терморегулятор Terneo RZX призначений для віддаленого управління роботою панелей, конвекторів та інших інфрачервоних обігрівачів. Ви налаштовуєте тижневий розклад і керуєте нагріванням з телефону де б ви не були.
Сфери застосування: Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції
Тип управління: Wi-Fi
Спосіб монтажу: В розетку
Максимальна сила струму: 16 А
Мінімальна температура: +5 °C
Максимальна температура: +35 °C
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення: 230 В
Маса в повній комплектації: 0.19 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 58 x 124 x 87 мм
Довжина з'єднувального проводу датчика: 0.1 м
Температурний гістерезис: 0.5 ... 10 °С
Ступінь захисту по ГОСТ 14254: IP20
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi): 802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi: +20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання: 128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон: 2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік: 20-30 МБ/міс.
Комплект поставки: терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Кондиционирование помещения, Инфракрасные обогреватели, Радиаторы |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 87 мм |
| Длина | 124 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.2 |
| Максимальная сила тока | 16 |
| Максимальная температура регулирования | 35 |
| Минимальная температура регулирования | 5 |
| Тип монтажа терморегулятора | розеточный |
- Цена: 1 710 ₴


Отправка с 08 июня 2026
