Wilo Star ST - модельний ряд циркуляційних насосів Wilo. Циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням. Попередньо задаються ступені частоти обертання для регулювання потужності. Wilo Star RS застосовується в системах опалення, промислових циркуляційних системах, системах охолодження і кондиціонування.
Насос з мокрим ротором і 3 ступенями частоти обертання.
Підходять для монтажу з горизонтальним розташуванням валу. Клемна коробка в положенні 12-3-6-9 годин.
Простий і надійний монтаж завдяки практичним відпливи під ключ на корпусі насосів.
Спрощений електромонтаж завдяки знімному кабельному вводу клемної коробки з можливістю двостороннього підключення; швидке з'єднання за допомогою пружних клем.
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НАСОСІВ WILO STAR RS
Оснащення
- Відплив під ключ на корпусі насоса
- Можливість підведення кабелю
- Швидке з'єднання за допомогою пружних клем
- Стійкий до струмів блокування двигун
Матеріали:
- Корпус насоса: сірий чавун
- Робоче колесо: поліпропілен
- Вал: високоякісна сталь
- Підшипники: металографіт
Комплект поставки:
- насос
- ущільнення (2 шт.)
- інструкція по монтажу та експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.5 кг |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Максимальный напор | 6 м |
| Материал корпуса | Чугун |
| Минимальная температура рабочей жидкости | -10 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Потребляемая мощность (W) | 0.049 кВт |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 96 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Пропускная способность | 3 |
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026
