Стійкий чутливий елемент: NTC 10K
Ступінь захисту від проникнення: IP66
Спосіб монтажу: настінний
Максимальна довжина кабелю передачі сигналу: 100 м
Параметри умов роботи: -20 ... +70 °C
Діапазон виміру температури: -20 ... +70 °C
Розміри: 36 × 49 × 71 мм (без датчика);
Пропонований діаметр кабелю живлення (екранований кабель): 2×0,5 мм².
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VTS Euroheat |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 36 мм |
| Длина | 71 мм |
| Максимальный диапазон измерений | 70 |
| Минимальный диапазон измерений | -20 |
| Погрешность, +/- | 1 |
| Ширина | 49 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Количество насосов | 1 |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 150 |
| Максимальное рабочее давление | 6 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
Информация для заказа
- Цена: 684 ₴


Отправка с 16 мая 2026
