Насосна установка ALEX HX10 призначена для невеликих сонячних установок з номінальною площею колектора до 10 м 2 (наприклад, 5 колекторів KS2100F TLP AC). Високоефективний циркуляційний насос WILO PARA15 / 7 iPWM2 (ШІМ), дозволяє досягати енергоефективності усієї сонячної установки 1-2 Вт електроенергії для отримання кожних 100 Вт тепла.
Універсальність насосного агрегату ALEX HX 10 також полягає у вільному виборі контролера геліоустановки. Для користувачів, які віддають перевагу максимальній функціональності роботи і в той же час для більшості типових малих сонячних установок, рекомендований контролер SR1568.
Особливості браслета ALEX HX10:- високоефективний циркуляційний насос, що відповідає вимогам директиви ErP (з серпня 2015 року),
- компактна конструкція, що об’єднує всі елементи в поліпропіленовий корпус, який є теплоізоляцією,
- низький опір потоку всієї збірки (підтверджено тестами), набагато нижче стандартних пристроїв цього типу,
- проста збірка - кронштейн фіксується двома гвинтами,
- легке заповнення та промивка установки - два зливних клапана в стандартній комплектації,
- швидка і надійна вентиляція системи - трійник з вентиляційним отвором, встановлений на верхній патрубку змійовика - змійовик виконує роль сепаратора повітря,
- можливість співпраці з будь-яким сонячним контролером, який підтримує насос, керований сигналом ШІМ,
- можливість оснащення додатковими елементами, тобто датчиком температури і реле тиску або електронним витратоміром.
| Технічні характеристики: | |
|---|---|
| Висота: | 375 мм |
| Ширина: | 115 мм |
| Глибина: | 130 мм |
| Номінальна витрата: | 10 л/хв. |
| Висота подачі при нульовій точці (0 л/хв): | 7,0 мH20 _ _ |
| напір для номінального потоку: | приблизно 6,0 мГн 2 0 |
| Максимальна робоча температура: | 110 o C |
| Максимальний робочий тиск: | 6 бар |
| Підключення: | 3/4" |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novasfer |
| Страна производитель | Италия |
Информация для заказа
- Цена: 19 832 ₴


Отправка с 13 июня 2026
