Сонячний вакуумний колектор SC-LH2-30 без каркаса на, трубка Heat Pipe конденсатор 14 мм
Селективне покриття внутрішньої поверхні вакуумованих трубок сприяє перетворенню сонячної енергії в теплову енергію з подальшою передачею тепла до теплопроводящим стержнів через алюмінієві пластини. Рідина всередині теплопровідних стрижнів перетворюється на пару, яка піднімається до конденсатору. Потім тепло пропускається через теплообмінник, і пара перетворюється в рідину, повертаючись до нижньої частини (основи) теплопроводящей стрижня
Тепло передається рідини-теплоносія (антифриз) через мідний теплопровідні стрижень. Подібна передача тепла рідини забезпечує безперервну циркуляцію в міру того, як геліоприймача нагрівається променями сонця.
Вакуумний колектор Альтек показує чудові результати в хмарні дні, тому що трубки здатні поглинати енергію інфрачервоних променів, які проходять через хмари.
Скляні вакуумні трубки відрізняються дивовижною міцністю і, після установки, здатні витримувати значні ударні впливи. Результати тестів і моделювання ударних напруг доводять, що трубки здатні витримувати удари граду діаметром до 25 мм, будучи встановленими, під кутом 40° або вище.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| КПД, не менее | 74.2 % |
| Количество трубок | 30 шт |
| Максимальная температура окружающей среды | 100 град. |
| Максимальное давление | 6 бар |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Площадь апертуры | 2.82 кв.м |
| Режим использования | Круглогодичное |
| Способ монтажа | Наклонный |
| Тип вакуумной трубки | Heat-pipe |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Угол наклона | 40 град. |
| Параметри трубок | |
| Внешний диаметр трубок | 58 мм |
| Длина трубок | 1800 мм |
| Материал трубки | Медь |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 188 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 1990 |
| Емкость системы | 220 |
| Площадь | 3.84 |
| Площадь абсорбера | 2.42 |
| Рекомендуемая емкость бака л. | 250 -350 |
| Срок службы | 15 |
| Ширина | 2390 |
- Цена: 42 161 ₴


Отправка с 15 мая 2026
