Системи опалення Камін - це надійне, безпечне і вигідне рішення для основного опалення приміщень і будівель житлового та комерційного призначення. Ці обігрівачі можна замикати в один ланцюг і ставити один регулятор на кімнату, що дозволяє: - отримати тепловий розрахунок приміщення нашого фахівця абсолютно безкоштовно, з рекомендацією за місцем установки обігрівачів і повної кошторисом проекту.
- зробити недорогий і швидкий монтаж опалення. - заощадити на самому обладнанні не переплачуючи за вбудовані регулятори в кожному приладі. А далі Ви самі вирішуєте наскільки це для Вас актуально і вигідно! Власне виробництво електричних обігрівачів в Україні, дозволяє дати вам адекватну ціну на ринку з перших рук, не переплачуючи за транспорт і митні збори на відміну від імпортних конвекторів з сумнівною якістю і надійністю.
Вибирайте НЕОБХІДНИЙ функціонал ПОТРІБНОГО ВАМ ОБІГРІВАЧА, не переплачуючи за ФУНКЦІЇ, ЯКИМИ ВИ НЕ БУДЕТЕ КОРИСТУВАТИСЯ, А САМЕ: посилена конвекція - Серія Eco Heat - дає можливість швидше прогріти приміщення за рахунок спрямованого потоку повітря, що проходить через вентиляційні канали решітки обігрівача. - Вбудований терморегулятор - Дозволяє підтримувати задану вами температуру в приміщенні - Вбудований програматор - Дозволяє не тільки підтримувати температуру, але і включати по заданому вами режиму по годинах і днях тижня. wi-fi - регулятор - Управління комфортом через інтернет з будь-якої точки світу. - Полотенцесушитель - Зручна функція швидкого сушіння речей і рушників, дуже актуально для ванних кімнат. Обігрівач-картина. Будь-яке зображення за вашим бажанням наноситься на лицьову частину і чудово вписується в будь-який інтер'єр!| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кам-ин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Длина | 900 |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP52 |
| Максимальная температура нагрева корпуса | 80 |
| Мощность | 700 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребление электроэнергии | 700 |
| Состояние | Нове |
| Способы установки | Напольный, Настенный |
| Цвет | Бежевый |
- Цена: 3 190 ₴





Отправка с 14 мая 2026
