Сталевий шахтний котел тривалого горіння серії ECO LONG BURNING це серія універсальних котлів шахтного типу призначених для обігріву приміщень, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Котли призначені для роботи на багатьох видах твердого вигляді палива таких як: газовий або буре вугілля, дрова, топлівине брикети, а також при додатковій комплектації автоматизованої пеллетной пальником можуть працювати на різній пелет.
ПЕРЕВАГИ:
- Можливість роботи на різних видах твердого палива: паливні брикети (Основне паливо), сухі дрова, вугілля марки ДГ, пелет (при додатковій установці автоматичної пеллетной пальника.
- Високоефективний триходовий теплообмінник
- Високий ККД, не меннее 83%
- Чугунние колосники
- Улаштування холодного пуску (з приводом)
- Низька емісія шкідливих речовин в продуктах згоряння за рахунок додаткової подачі вторинного повітря і керамічної футеровки
- Не вимагає підключення до електроживлення
- Якісний порошкове фарбування Зручна чистка та обслуговування
- Додаткової можуть комплектуватися автоматичною пеллетной пальником факельного типу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Маяк |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 350 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Антрацит, Брикеты, Пеллеты |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 32 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 130 л |
| Объем камеры сгорания | 130 л |
| Расход твердого топлива | 11.6 кг/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип топки | Закрытая |
| Длительность рабоего цикла, ч | 6-8 |
| КПД, не меньше: антрацит % | 80 |
| КПД, не меньше: дрова (влажность не больше 25%) % | 74 |
| Расход антрацита, кг/ч | 7 |
| Расход дров (влажность не больше 25%), кг/ч | 18.5 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1120 мм |
| Глубина | 1380 мм |
| Диаметр дымохода | 178 мм |
| Ширина | 725 мм |
| Размер загрузочного окна | 275х234 |
| Размер топки В*Ш*Г, мм | 340х445х620 |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная температура воды, С | 90 |
| Максимальное рабочее давление, бар | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 71 532 ₴




Отправка с 14 мая 2026
