Тип пам'яті: 3D TLC V-NAND 64-шарова
Контролер: Samsung MJX
SLC-кеш: 3 GB
DRAM-кеш: LPDDR4, 512 Мбайт
Заявлений ресурс записи: 150 TB (644x)
Послідовна швидкість читання: 560 MB / s
Послідовна швидкість запису: 530 MB / s
Випадкове читання 4 КБ: 8500-101000 IOPS
Випадковий запис 4 КБ: 24500-87500 IOPS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вид | Внутренний |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем накопителя | 250 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48 г |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 523 ₴




