Тип пам'яті: TLC
Контролер: Marvell 88NV1120
DRAM-кеш: немає даних
Заявлений ресурс записи: немає даних
Послідовна швидкість читання: 520 MB / s
Послідовна швидкість запису: 450 MB / s
Випадкове читання 4 КБ: 5000-48500 IOPS
Випадковий запис 4 КБ: 12500-57500 IOPS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodRAM |
| Страна производитель | Польша |
| Вид | Внутренний |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
Информация для заказа
- Цена: 1 934 ₴



