Тип пам'яті: TLC
Контролер: Phison PS3111-S11
Заявлений ресурс записи: 40 TB (357x)
Послідовна швидкість читання: 495 MB / s
Послідовна швидкість запису: 470 MB / s
Випадкове читання 4 КБ: 8000-85000 IOPS
Випадковий запис 4 КБ: 20000-76500 IOPS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Вид | Внутренний |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем накопителя | 120 GB |
| Совместимость интерфейса | SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150), SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 г |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 405 ₴





