Тип пам'яті: MLC
Контролер: немає даних
DRAM-кеш: немає даних
Заявлений ресурс записи: немає даних
Послідовна швидкість читання: 540 MB/s
Послідовна швидкість запису: 380 MB/s
Випадкове читання 4 КБ: 8500-72500 IOPS
Випадковий запис 4 КБ: 28500-80000 IOPS
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 7 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
| Основные | |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для ноутбука |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Совместимость интерфейса | SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150), SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴



