Кошик
112 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380994776686
+380994776630
+380955300827
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"АНСЕАЛ" - Альтернативные климатические и компьютерные системы

Відцентрові вентилятори на даху

Вентилятори дахові Вентс відцентрового типу з продуктивністю до 11400 м3 / год в сталевому корпусі. Використовуються для витяжної вентиляції, встановлюються на покрівлю будинків безпосередньо над вентиляційним каналом або шахтою. Моделі з однофазним і трифазним двигуном.

Переваги дахових вентиляторів ВЕНТС (Vents):

  • Економічність. Для технічного обслуговування не потрібні матеріальні витрати. Довготривалість робочого ресурсу визначає пл огляду і дрібний ремонт.
  • Надійність. Безперебійність і продуктивність робочого процесу. Якісне виготовлення і міцний матеріал вузлів і деталей.
  • Виносної тип вентиляторів Vents дозволить звільнити технологічний простір, вивести назовні джерело додаткового шуму.
  • Простий монтаж і демонтаж. Установка полегшена конструктивними особливостями моделей. Демонтаж не вимагає залучення великої додаткової техніки.

Вентилятори дахові ВЕНТС (Vents) поставляються відповідальним, надійним вітчизняним виробником, зарекомендували з обладнання з позитивного боку. Політика бренду - тривалість співпраці на ринку, приділення іміджу більше уваги, чергу якісного виготовлення вентиляторів. Переваги для клієнтів: прямі поставки, немає подорожчання за транспортування і розмитнення, постійна наявність асортименту тощо швидкого виконання замовлення і доставки по регіонах країни.

Вентилятори ВЕНТС (Vents) отримали підтвердження якості міжнародними і національними сертифікатами. Виготовлення вентиляторів виробляється вітчизняними комплектуючими.

Асортиментна лінійка дахових вентиляторів ВЕНТС (Vents):

1. Відцентрові вентилятори на даху ВКГ. Сфера застосування агрегатів - дахові поверхні будівель. Мають високу адаптацію системами подач повітря або з вентиляційними каналами. Призначені для дахів будь-якої форми.

2. Осьові дахові вентилятори ВОК, ВОК 1. Використовуються для монтажу на даху. Агрегати низького тиску. Використання підшипників конструкції двигунів продовжується робочий ресурс, збільшує амортизаційний термін агрегату, підвищує продуктивність повітроподача.

3. Відцентрові вентилятори на даху ВКВ, ВКМК. Сфера використання - облаштування якості витяжної вентиляції з поміщений промислового призначення. Широка модельна лінійка дає можливість вибору оптимального агрегату, забезпечення нормального всередині приміщення. Низький рівень шуму дозволить експлуатувати моделі на громадських будівлях, шкільних і дитячих установи

4. Відцентрові дахові вентилятори з ЄС мотором ВЕНТС ВКВ ЄС і мотором ВЕНТС ВКГ ЄС. Сфера застосування агрегатів: облаштування вентиляційної системи, кондиціонування, очищення і доочищення вхідного / вихідного повітря. Нізкошумних моделі. Економічні в споживанні електроенергії. Прості в монтажі, демонтажі і технічному обслуговуванні.

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Вес
Потребляемая мощность
Производитель
  • 13
Степень защиты IP
Контакти
+380994776686
Фінансові питання
+380994776630
Комп'ютерні системи (Олег, Роман)
+380955300827
Кліматичні системи (Олександр)
+380930629788
Кліматичні системи
+380675236244
Офіс (Ольга Володимирівна)
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Альтернативні кліматичні і комп'ютерні системи
amadeo782
Andrew SirStrateg+380990417230
Міщенко Андрій Олексійович