Програмований терморегулятор Terneo Pro - тижневий термостат для теплої підлоги.
Контроль двома датчиками температури підлоги і повітря.
Значна економія електроенергії під час відсутності людей в приміщенні, що обігрівається.
Програмований тижневий терморегулятор Terneo Pro здатний працювати в трьох режимах:
- таймер (настройка індивідуального тижневого режиму обігріву приміщення);
- ручне управління (настройка підтримки постійної температури в приміщенні);
- від'їзд (настройка підтримки постійної бюджетної температури).
Програмований терморегулятор Terneo Pro призначений для регулювання обігріву приміщення за допомогою системи тепла підлога. Також, за допомогою датчика контролю температури повітря в приміщенні, програмований регулятор може управляти електричними обігрівачами. Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури повітря або статі, з можливістю установки обмеження по підлозі. У пристрої є 3 режими роботи: ручне управління, таймер і від'їзд. Використання режиму таймер дозволяє налаштувати індивідуальний графік нагріву приміщення і, таким чином, істотно Знизилися витрати електроенергії. Комфортна температура буде підтримуватися тільки тоді, коли вам це дійсно потрібно (наприклад, вранці і ввечері), в решту часу буде підтримуватися економна температура.
Датчик температури підключається до клем 1 і 2. Напруга живлення (220 В, 50 Гц) подається на клеми 4 і 5, причому фаза (L) визначається індикатором і підключається на клему 5, а нуль (N) - на клему 4 . До клем 3 і 6 підключається навантаження (з'єднувальні дроти від нагрівального елементу).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 45 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 3 м |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
- Цена: 1 596 ₴


Отправка с 08 июня 2026
