Терморегулятор для теплої підлоги Terneo MEX - простий механічний термостат для управління системою «тепла підлога». Комплектується аналоговим виносним датчиком NTC 10 кОм, який приєднаний до кабелю довжиною 3 метри. Terneo MEX має змінну панель, що дозволяє використовувати його спільно з іншого електрофурнітурою.
Термореле Terneo MEX дуже просте і зрозуміле в обслуговуванні. Все що потрібно - це поставити потрібну температуру за допомогою механічної ручки регулювання. Заводська установка температурного гістерезису в 1 °С, дозволить термодатчику Terneo MEX підтримувати потрібну температуру. Якщо температура знизиться на 1 °С, термодатчик автоматично підключить опалення. Межі регулювання MEX +10 до +40 °С.
Перед установкою уважно прочитайте інструкцію з встановлення і експлуатації термодатчика Terneo MEX. Він монтується в стандартну установчу коробку діаметром 16 мм. Аналоговий термодатчик поміщається в металлорукав, який залитий в бетонну стяжку підлоги. MEX повинен працювати разом з пристроєм захисного відключення (УЗО), що убезпечить людей від поразкою струмами при витоку, і автоматичним вимикачем на 16 А. Схема підключення є в техпаспорті вироби. Клеми термореле розраховані на м'який кабель 2х1,5 мм². Terneo MEX має захист від вологи і пилу IP20, тому має експлуатуватися в сухому, які не запиленому приміщенні.
Датчик температури підключається до клем 1 і 2. Напруга живлення (220 В, 50 Гц) подається на клеми 5 і 6, причому фаза (L) визначається індикатором і підключається на клему 6, а нуль (N) - на клему 5 . До клем 3 і 4 підключається навантаження (з'єднувальні дроти від нагрівального елементу).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.17 кг |
| Вид терморегулятора | Механический |
| Дисплей | Нет |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Минимальная температура регулирования | 10 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 3 м |
| Ширина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
- Цена: 808 ₴


Отправка с 08 июня 2026
